Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.

I miejsce w Marszu "Nordic Walking"
Skok o Tyczce -nasza specjalność
Nasze Gimnazjum
Klasa językowa
Najlepsza drużyna BRD

 

 

 

 ROZPOCZĘCIE  ROKU  SZKOLNEGO 2017/2018

Poniedziałek  4 września 2017r.

 

 

 

7:30 - odjazd autobusu z przystanku Międzyrzecze Most do Kościoła 

8:00 - Msza św. w Kościele w Mazańcowicach

9:15 – uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w auli ZSP 

10:00 spotkanie z wychowawcami w klasach

10:25 - odjazd autobusu do Międzyrzecza