Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.

I miejsce w Marszu "Nordic Walking"
Skok o Tyczce -nasza specjalność
Nasze Gimnazjum
Klasa językowa
Najlepsza drużyna BRD

 logoKK 2   WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM IM.K.K BACZYŃSKIEGO W MAZAŃCOWICACH    

 

 

 

                                                  OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM W MAZAŃCOWICACH 

 

                                                                                                         

                                                                              W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Patrycja Kłaptocz IIIa 

Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie

 

 

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki

 

 

I miejsce w konkursie z Wos w w Lo w Czechowicach Dziedzicach

 

 

Finalistka X Olimpiady Matematycznej Gimnazjalistów

 

 

Finalistka Konkursu  o Puchar Dyrektora V LO W Bielsku- Białej

 

 

Stanisław Światłoch IIIa

Wyróżnienie w Polsko – Ukraińskim Konkursie z Fizyki „Lwiątko”

 

 

Finalista Konkursu  o Puchar Dyrektora V LO W Bielsku- Białej

 

 

Martyna Szendzielarz IIIb

Finalistka XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

 

 

Katarzyna Kusztal IIIb

Finalistka XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

 

 

Agnieszka Bąk IIIb

I miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej „Euronuty” w Czechowicach dziedzicach

 

 

Wyróżnienie w Konkursie Wokalnym „Kobiety Wojny” organizowanym przez LO im A. Asnyka

 

 

 

Kamil Religa IIIs

Finalista XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

 

 

Aleksandra Mroczko IIIs

Finalistka XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

 

 

Magdalena Mroczko IIIs

Finalistka XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 

 

 

Angelika Szot IIIs

Finalistka XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

 

 

Arkadiusz Ciesielski IIIs

II MIEJSCE W Mistrzostwach Polski Młodzików w skoku o tyczce

 

 

IV miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w skoku o tyczce

 

 

Karolina Moś IIc

Finalistka XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

 

 

Małgorzata Kudzia Ib

Laureatka XVIII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

 

 

 

Drużyna w składzie:

 

Stanisław Światłoch IIIa

Krzysztof Kamiński IIb

Kamil Łukowicz IIb

 

I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

 

 

 

Drużyna w składzie:

 

Patrycja Piela IIIs

 

Kamil Religa IIIs

 

Damian Folek  IIIs

 

 

Dominik Polaczyk IIIb

I miejsce w Gminnym Turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”

 

 

Koło Teatralne

III miejsce na XII Przeglądzie Jasełek i Obrzędów Kolędniczych w Rudzicy;