Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.

I miejsce w Marszu "Nordic Walking"
Skok o Tyczce -nasza specjalność
Nasze Gimnazjum
Klasa językowa
Najlepsza drużyna BRD

 logoKK 2   WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM IM.K.K BACZYŃSKIEGO W MAZAŃCOWICACH    

 

 

 

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM W MAZAŃCOWICACH

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

Agnieszka Zontek

Finalistka Konkursu Przedmiotowego z biologii 

 

Sławomir Krywult

Wyróżnienie w Konkursie o Puchar Dyrektora V LO w Bielsku-Białej 

 

Sylwia Dziemińska

III miejsce w Gminnym Konkursie Ortograficznym 

 

Adrianna Guzdek

Laureatka w Konkursie Historycznym „Krąg” 

 

Karolina Salamon

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

 

I miejsce drużynowo w kat. szkół gimnazjalnych w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej Szczebla Gminnego.

 

Bartłomiej Kreis

I  miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej Szczebla Gminnego 

 

Bartłomiej Kreis

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej Szczebla Powiatowego

 

DRUŻYNA BRD

I miejsce w Okręgowym Turnieju BRD

I miejsce w Powiatowym Turnieju Wiedzy BRD

III miejsce w Wojewódzkim Turnieju BRD

V miejsce w IV Finale Ogólnopolskiej Ligi Mistrzów BRD

VI miejsce w IV - edycji Ligi Mistrzów BRD w kat. szkół gimnazjalnych o Puchar Prezydenta Miasta Kędzierzyna Koźla

 

Paulina Stec

I miejsce w Konkursie Wiedzy Turystycznej o Beskidzie Małym – październik 2010r. 

 

Justyna Światłoch

I miejsce w Konkursie Wiedzy Turystycznej o Beskidzie Małym – maj 2011r. 

 

 Karolina Cupek

II miejsce w Konkursie Wiedzy Turystycznej o Beskidzie Małym – maj 2011r.

 

III miejsce na Złazie Turystycznym ‘Wiosna 2011”

 

Mistrzostwa Polski Młodzików w skoku o tyczce

IV miejsce Anna Puzoń,

VIII miejsce Kamil Kupka,

XII miejsce Daria Sobolewska

 

Halowe Mistrzostwa Śląska Młodzików w skoku o tyczce

 

I miejsce Krzysztof Jarczok,

II miejsce Michał Strok,

III miejsce Artur Krupka,

 II miejsce Daria Sobolewska,

III miejsce Barbara Wizner

 

Międzynarodowe Mistrzostwa Ustronia w skoku o tyczce:

 w kategorii młodzik 

I miejsce Artur Krupka,

II miejsce Kamil Kupka,

III miejsce Krzysztof Jarczok

 w kategorii młodziczki

III miejsce Kinga Byrdy

 

Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce

Pchnięcie kulą

I miejsce Amanda Solich

 Bieg na 100 m

 II miejsce Aleksandra Religa,

III miejsce Agata Puchałka

Skok wzwyż

II miejsce Kinga Malchar

Bieg na 1000m

III miejsce Michał Siekliński

Bieg na 300m

II miejsce Daria Sobolewska

W pierwszym rzucie Ligi Młodzików UKS „OLIMP” uzyskał IV miejsce na 21 klasyfikowanych klubów.

Najwięcej punktów zdobył Kamil Kupka – 151.