logoKK 2   WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM IM.K.K BACZYŃSKIEGO W MAZAŃCOWICACH

W dniu 4 kwietnia 2017r. w ramach zajęć z doradztwa zawodowego w naszej szkole  odbyła się giełda szkół ponadgimnazjalnych z Bielska-Białej

i okolic. Szkoły ponadgimnazjalne zaprezentowały swoją ofertę edukacyjną, dorobek oraz zasady rekrutacji w nowym roku szkolnym.

Uczniowie naszego Gimnazjum mieli również szansę porozmawiać z uczniami i nauczycielami z wybranych szkół.

IMG 20170404 100524 BURST001 COVER

IMG 20170404 085750 BURST001 COVER