logoKK 2   WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM IM.K.K BACZYŃSKIEGO W MAZAŃCOWICACH

WYNIKI TESTU SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ KANDYDATÓW DO KLASY SPORTOWEJ

W dniu 30.05.2016r. w Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Mazańcowicach został przeprowadzony test sprawności fizycznej dla

kandydatów do klasy sportowej roku szkolnym 2016 / 2017.

Do testu przystąpiło 19 kandydatów.

Minimalna ilość wymaganych punktów potrzebnych do zakwalifikowania –300.

Ilość zakwalifikowanych kandydatów, którzy osiągnęli wymaganą ilość punktów - 18.

Ilość niezakwalifikowanych kandydatów, którzy nie osiągnęli wymaganej ilości punktów - 1.

Lista nazwisk kandydatów i uzyskanych przez nich wyników dostępna jest w sekretariacie szkoły.

K O M U N I K A T

Powołanie klasy sportowej wymaga minimalnej ilości 21 uczniów.

Próba sprawności fizycznej w rekrutacji uzupełniającej odbędzie się 27.07.2016r.