Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie głównie w celach zapewnienia prawidłowego działania, ale także m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki. Możliwe jest również sprawdzenie obecności i przeglądanie zawartości plików cookie.

I miejsce w Marszu "Nordic Walking"
Skok o Tyczce -nasza specjalność
Nasze Gimnazjum
Klasa językowa
Najlepsza drużyna BRD

 logoKK 2   WITAMY NA STRONIE GIMNAZJUM IM.K.K BACZYŃSKIEGO W MAZAŃCOWICACH    

              Realizacja godzin statutowych w ZSP Mazańcowice w roku szkolnym 2017 /2018

( I semestr )

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rodzaj zajęć

Termin

Sala

 1.

Bednarek Tomasz

 

Czytam ze zrozumieniem 

piątek    13:00 – 14:00

biblioteka

 2.

Bożek Anna

 

Zaj. rękodzieło artystyczne

czwartek lekcja 8

co 2 tydzień

biblioteka

 3.

Burian Anna

 

Zaj. wspierające - 3b

czwartek  5 lekcja

120

 4.

Chrobak-Lis Natalia / Marta Szymeczek

 

Zaj. wspierające  -  j. polski

piątek  7 lekcja

13

 5.

Dębińska-Zwięczak Katarzyna

Ćwiczenia w mówieniu i pisaniu

poniedziałek 

8 lekcja

21

 6.

Fokt Aldona

Zaj. wspierające  z biologii

piątek 8 lekcja co 2 tyg.

czwartek 7:15

piątek 7:15

45

 

45

45

 7.

Gawlas Iwona

 

Zaj. wspierające

wtorek  8 lekcja

22

 8.

Greczka Lucyna

Zaj. wspierające

poniedziałek 9.50-10.35

12

126

 9.

Gwoździewicz Anna

 

Zaj. wspierające -   kl.7

czwartek 8 lekcja

co 2 tydzień

s.45

10.

 Hura Dorota

Zaj. wspierające  z uczniem słabym

czwartek 8 lekcja

s.7

11.

Hutyra Katarzyna

 

Zaj. wspierające - 1b

środa   11.45-12.30

12

12.

Hyrlik Krzysztof

Zaj. sprawnościowe  - tenis stołowy

wtorek 

6 lekcja

aula lub sala gimn.

13.

Jakubiec-Broda Katarzyna

zaj. wspierające

wtorek   8 lekcja 

czwartek 8 lekcja ( co 2 tygodnie )

sala 7

14.

Jasek Izabela

Zaj. wspierające  - 3c

poniedziałek  10.45-11.30

11

15.

Kosma Renata 

Zaj. plastyczne (dekoracja, gazetki)

piątek 7:00 – 8:00

świetlica

16.

Kowalczyk Aleksandra

 

Zaj. wspierające

czwartek 8 lekcja 

s.11

17.

Krótki Bartłomiej

 

Zaj. wspierające - poprawy

środa 8 lekcja

s. 15

18.

Krupińska Agata

 

Zaj. rozwijające -sportowe

wtorek 7 lekcja

hala

19.

Krupiński Piotr

 

Zaj. rozwijające -sportowe

czwartek 7 lekcja

hala

20.

Krygier Bożena

Zajęcia wspierająco  - rozwijające

środa 7.10 – 7.45

co 2 tygodnie

s. 10

21.

Ks. Dyczek Andrzej

 

Kółko biblijne

piątek

 

22.

Ks. Koba Łukasz

 

Oaza młodzieżowa

piątek

 

23.

Ks. Micorek Artur

 

Oaza młodzieżowa

piątek

 

24.

Kunstman  Jadwiga

Zaj. wspierające  -  1c

 

wtorek 5 lekcja

120

25.

Lanc Agnieszka

Konsultacje z jęz. niemieckiego

środa 7.10.-7.55 (co 2 tyg.)

20

26.

Łącz Beata 

Zaj. wspierające - matematyka

poniedziałek  

1 lekcja 

42

27.

Łopatecka – Osierda Renata

Zaj. wspierające - matematyka

czwartek 7 lekcja

15

28.

Łukaszewska- Koch Daria

 

Zaj. wspierające  -  3d

środa  5 lekcja 

120

29.

Machalica Bogumiła 

Zaj. wspierające 

poniedziałek 

 8 lekcja

czwartek  7 lekcja

25

30.

Marona Magdalena

 

Konsultacje z jęz. francuskiego

środa 9 lekcja

7

31.

Miler Anna

 

Zaj wspierające - matematyka

czwartek  7 lekcja

15

32.

Moskała Eugeniusz

 

Zaj. wspierające - jęz. polski

czwartek 8 lekcja

26

33.

Orlicka Halina

 

Zaj. wspierające  -  1a

czwartek  4 lekcja

11

34.

Ostrawska –Belter Marta

Zaj. wspierające - jęz. angielski

wtorek 7 lekcja 

( co 2 tydzień )

piątek 7 lekcja

( co 2 tydzień )

20

 

świetlica

35.

Pietraszko Ewelina

Zaj. wspierające - język angielski

piątek 7 lekcja

13

36.

Piszczek Katarzyna

Zaj. wspierające - fizyka

poniedziałek 

 8 lekcja 

czwartek  7.00- 7.45 (co 2 tyg.)

44

37.

Piwowar Agnieszka

 

Zaj. wspierające  - matematyka

wtorek  7 lekcja 

40

38.

Przybylska Tatiana 

 

Zaj. wspierające  - 2a

czwartek 4 lekcja

120

39.

Sierota Renata

 

Zaj. wspierające  - 3a

czwartek  3 lekcja

11

40.

Sojka Edyta

 

Zaj. wspierające  - matematyka

wtorek 7.00- 7.45

15

41.

Stelmarczyk Monika

 

Zaj. wspierające  - 2b

środa   6 lekcja

120

42.

Waluś Edyta

Zajęcia wspierające i rozwijające  z historii

piątek 7 lekcja

15

43.

Wantoła Edyta

Zaj. wspierające - chemia, geografia

poniedziałek 8 lekcja

24

44.

Wasilew Katarzyna

Zaj .wspierające – jęz. polski

czwartek  7 lekcja

16

45.

Wojakowski Krzysztof

 

Zaj. wspierające 

piątek   7 lekcja

4

46.

Zeman Ewa 

 

Karta rowerowa

środa 8 lekcja 

13

47.

Kocur Beata

Zajęcia wspierające rozwój ucznia

poniedziałek  7.30 – 8.00

czwartek  

7.30 – 8.00

gabinet pedagoga

48.

Cholewik  Joanna

Zajęcia wspierające rozwój ucznia

piątek 15.30 -16.30

gabinet pedagoga

49.

Tyszecki Marek

 

Zaj. rozwijające ( sportowe )

środa  7 lekcja

sala gimn.

50.

Tyszecka Danuta

 

Sklepik uczniowski, 

 

 

koło turystyczne „Pionier”

wtorek 

13:00 – 14:00

 

cyklicznie

sklepik

51.

Jakubiec  Małgorzata

 

koło turystyczne „Pionier”

cyklicznie