Kolejny sukces tyczkarzy UKS OLIMP Mazańcowice

W dniach 22-24 09 2017 w Białej Podlaskiej odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce.

15 letni zawodnik UKS OLIMP MAZAŃCOWICE Adrian Kupczak  wywalczył złoty medal ustanawiając nowy rekord życiowy pokonując poprzeczkę na wysokości

4 metry 30 cm

Jest to trzeci medal Mistrzostw Polski  zdobyty w tym roku przez zawodników UKS Olimp ( Agata Puchałka – 3 miejsce w Młodzieżowych MP i Jakub Gawłowski  2

miejsce w Halowych MP juniorów ), a w sumie 44 w 16 letniej historii klubu. Trenerem  prowadzącym  tyczkarzy jest Piotr Krupiński.

Klub zrzesza dzieci i młodzież z Mazańcowic i Międzyrzecza a zajęcia odbywają się na doskonale wyposażonych obiektach szkoły w Mazańcowicach.

Warunki stworzone przez władze Gminy Jasienica oraz dyrekcję szkoły umożliwiają prowadzenie szkolenia na tak wysokim poziomie.

20170923 182935