cooltext143121984710094

Dnia 14 października 2015 roku uroczyście obchodziliśmy 25 lecie szkoły

w Mazańcowicach. W uroczystościach uczestniczyli członkowie Społecznego Komitetu

Budowy Szkoły wraz z rodzinami, władze samorządowe, wójt Gminy Jasienica

mgr inż. Janusz Pierzyna, byli i obecni dyrektorzy , nauczyciele i oczywiście uczniowie.

Podczas uroczystości zaproszeni goście mogli cofnać się w czasie , dzięki krótkiej

prezentacji opisującej historię szkoły. Przed publlicznością zaprezentowano krótki

program artystyczny, w którym wystąpiły najmłodsze przedszkolaki, uczniowie Szkoły

Podstawowej oraz uczniowie Gimnazjum.

4 Fotor

3 Fotor